Stojaki rowerowe

Oferta

 

Pragniemy zaprezentować Państwu Naszą ofertę. Są to : solidne praktyczne i wygodne parkingi rowerowe., do zastosowania przy obiektach sportowych , szkolnych, handlowych, użytku publicznego itp. Oferujemy stojaki do rowerów na 2, 4, 6 i 8 rowerów. Stojaki na 4 i 6 rowerów są w systemie jednostronnego parkowania, a stojaki na 2 i 8 rowerów, w systemie dwustronnym. Posiadamy w asortymencie również wolnostojące barierki do parkowania oraz wolnostojące stojaki na 2 rowery. Na zamówienie możemy wykonać stojaki dwustronne na 12 rowerów.

Praktyka i estetyka

Nasze stojaki do rowerów to praktyczny oraz estetyczny sposób na rozwiązanie problemu parkowania rowerów na terenach szkolno-sportowych, handlowych, miejskich i gminnych. Na terenach szkolnych pozamiejskich profesjonalny system parkowania rowerów umożliwia także uczniom mieszkającym w znacznej odległości od szkół, na dotarcie do szkoły rowerem nie troszcząc się (zabezpieczenie przed kradzieżą) o jego zaparkowanie. Dzięki obróbce galwanicznej (ocynkowanie ogniowe) nasze stojaki rowerowe odporne są przez wiele lat na korozję i niszczące działanie warunków atmosferycznych, zachowując niezmiennie estetyczny wygląd.

Bezpieczeństwo

Profesjonalne wykonanie i użycie solidnych materiałów (stalowe profile grubościenne oraz pręty stalowe o średnicy 22 mm) zapewniają zabezpieczenie przed kradzieżą parkowanych rowerów. Elementy, do których zapina się rowery wykonane są z pełnych prętów stalowych, co uniemozliwia szybkie ich przecięcie przez niepowołane osoby. Jeżeli właściciel roweru zatroszczy się o profesjonalny solidny zamek do roweru, nasz stojak zatroszczy się o to, aby rower był bezpieczny. Stojak do roweru oferowany przez naszą firmę jest odporny (solidna konstrukcja) na ewentualne próby zniszczenia go przez wandali.

System montażu

Systemy parkingowe firmy Databel można stosować w zależnosci od potrzeb; jako jednostki parkingowe jednostronne na 4 lub 6 rowerów oraz dwustronne na 2 lub 8 rowerów. Wszystkie stojaki oprócz barierek i parkingów na 2 rowery można poprzez skręcanie łączyc w ciągi parkingowe o dowolnej długości. Przy zastosowaniu na otwartych przestrzeniach miejskich i gminnych, na życzenie klienta, wykonujemy otwory do montażu stojaków do podłoża (do ustalenia przy zakupie).    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2007 © Databel.pl Created by Datatel
homecontactsite map